Nasıl Gerçek Bir Medyum Anlam İhtiyacı

Bugün gerçek medyum işlev gören o kadar çok insan bulacaksınız ki, aceminizin gerçek bir psişik ve bu bir sahte olduğunu öğrenmesi zor. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir avuç şüpheci bulabilirsiniz ve böylece gerçek psişik yeteneğin inanılırlığına meydan okumaya devam ederler. Sahte psişiklerin ayıklanması konusunda uzmanlaşmış birçok insan keşfedeceksiniz ve şimdi bu şekilde maruz kalan televizyonlarda ünlü psişiklere baktık.

Yardımsız psişik potansiyel kullanan bazı ciddi medyumlar ve tarot oyun kartları ve kristal top gibi kehanet uygulamalarını kullanan pek çok psişik keşfedeceksiniz. Kristal bakışı olarak bilinen kristal topu okuma gözlemi. Medyum bilgiyi kristal topa baktıkları için medyum olarak alır. Bir tarot okuyucusu mutlaka psişik değildir ve bir tarot kartına bakmak için başınıza baktığınızda gözlemlemeniz gerekebilir. Tarot, ortak bir dil konuşan ve herhangi bir bireyin belirli bir tavsiyeye ve ardından bir sıraya göre tarottan okuyabileceği bir Tarot Kartı setini kullanmanın yaşından önceki bir gözlemidir. Tarot kartı okuması genellikle oyun kartlarını ayarlamak ve ruh rehberlerinden gelen mesajlarla bağlantı kurmak için psişik kapasite ile artar.

Bakmakta olan bir psişik, durumunuzda gerçekten tür ve özel birini deneyimlemelidir ve bazen bir tarot kartının içindeki anlamlar herhangi birine uygulanabilir. Ancak o zaman eğitiminize girdiğinizde ve aynı zamanda sizin durumunuzda özel görünen bir örüntü ortaya çıkmaya başlarsınız. Muhtemelen tarot kartının sonucu olarak anlatılan masal, durumunuzla birlikte bir tesadüf ya da belki ilahi müdahalenin yansıtılmış bir görüntüsüdür. Belki de psişik, duymak istediğiniz her şeyi size anlatmak için güçlerini taklit eder ve bu da sizin hakkınızdaki fikirlerinizi korumak zorunda kalabilirsiniz.

Televizyondaki medyumlar gerçekten eğlenceli ve heyecan verici olabilir ve mesajlar oldukça kendiliğinden olabilir. Eğer seyircide oturduysanız, nabız gibi atan bir mesaj alacaksınız ve tüm çalışma deneyimiyle kesinlikle büyülenmiş bir deneyim kalacaksınız. Hangi süperstar psişiklerinin psişik güçlerini taklit edeceğini düşünecek birkaç şüpheci keşfedeceksiniz. Sizi eğlendirmek için orada olduklarını ve gerçek bir psişik olan halka açık olmayan bir oturumun inanılmaz derecede farklı bir karşılaşma haline geleceğini hatırlamak isteyeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *